HAKKIMIZDA 

Nehirim Catering & Organizasyon, kendi sektöründe yaklaşık 15 yıllık birikim sonucu, 2014 yılında Antalya’da kurulmuştur. Firmamız, 15 yıllık deneyim sürecinde Türkiye Cumhuriyeti’nin önemli kademelerinde görev almış üst düzey yöneticilerin, siyasetçilerin, yerel yöneticilerin, saygın iş adamlarının, firmaların, sanatçıların ve binlerce vatandaşın katıldığı önemli etkinliklere, yemekli davetlere, toplantılara, konserlere, düğün organizasyonlarına, açılış davetlerine imza atmıştır.

 

Kuruluşumuzun ilk yılından itibaren gösterdiğimiz bu performansı, başarılı bir kadroyla güçlendirerek, misyonumuz ve vizyonumuz doğrultusunda ilerlemeyi hedeflemekteyiz. Şu anda günlük 10.000 kişilik kapasiteli fabrikamızda toplu yemek hizmeti, yerinde yemek hizmeti, kokteyl, toplantı ve organizasyon çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. En kaliteli markalardan temin ettiğimiz mutfak ekipmanlarıyla kurduğumuz mutfağımızda, usta aşçılarımızın hazırladığı eşsiz lezzetleri, işletmelerin, kurum ve kuruluşların ihtiyacına göre, kalite standartları dahilinde üretimin yapılabileceği mutfaklarda, uzun dönem yerinde yemek hizmeti vermekteyiz. Talebe göre, gün sayısı kısıtlı yemek hizmetimizi, kurduğumuz seyyar mutfaklar aracılığıyla da yapmaktayız.

 

*Kaliteli hizmet anlayışımız,

*Müşteri memnuniyetimiz,

*Güvene, hijyene ve sağlık standartlarına vermiş olduğumuz önem,

vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

 

Nehirim Catering & Organizasyon ailesi olarak sizlere kalıcı ve uzun yıllar hizmet vererek yanınızda olmaktan memnuniyet duyarız.

Canva - Plates and Wine Glass on Table.j

2014'ten beri hizmetinizdeyiz.

5.png
8
8

press to zoom
9
9

press to zoom
8
8

press to zoom
1/2